Ons team

DekoTEAM

Ons team is bekwaam, zeer klant- en servicegericht, bedient de opdrachtgever met humor en passie, heeft veel inlevingsvermogen en is toegewijd en verantwoordelijk. Maar bovenal staat persoonlijk contact bij ons voorop. Het Dekoteam team

 

Ruud Horsmeijer

Managing director

+31 - (0)6 536 543 34 ruud@dekoteam.nl

"Alles zelf doen is optellen, samenwerken is vermenigvuldigen"

Mieke van Eerden

Telefonische acquisitie

mieke@dekoteam.nl

"Hart voor de zaak"

Mark Baljé

Account manager

+31 – (0)6 52 734 834 mark@dekoteam.nl

"Ik denk voor u verder dan de komma en stop niet bij de punt"

Barry Paling

Project manager

barry@dekoteam.nl

"Het bieden van de beste oplossing moet geen doel zijn maar een standaard"

Joke van Ginkel

Telefonische acquisitie

joke@dekoteam.nl

"Het eerste contact leggen wat leidt tot een langdurige samenwerking, daar vind ik mijn passie voor mijn werk in"

Nardine Horsmeijer

Project manager

+31 – (0)6 412 817 35 nardine@dekoteam.nl

"Waakzaam voor uw project met een persoonlijke touch"

Mandy Kraaijenvanger

Ontwerpster

mandy@dekoteam.nl

"Een goed ontwerp vergroot de herkenbaarheid en verbeterd de communicatie"