Ons team

DekoTEAM

Ons team is bekwaam, zeer klant- en servicegericht, bedient de opdrachtgever met humor en passie, heeft veel inlevingsvermogen en is toegewijd en verantwoordelijk. Maar bovenal staat persoonlijk contact bij ons voorop. Het Dekoteam team

 

Ruud Horsmeijer

Managing director

ruud@dekoteam.nl

"Alles zelf doen is optellen, samenwerken is vermenigvuldigen"

Mieke van Eerden

Telefonische acquisitie

mieke@dekoteam.nl

"Hart voor de zaak"

Mark Baljé

Account manager

+31 – (0)6 52 734 834 mark@dekoteam.nl

"Tussen samen werken en samenwerken gaapt vaak een onoverbrugbare kloof"

Barry Paling

Project manager

barry@dekoteam.nl

"Het bieden van de beste oplossing moet geen doel zijn maar een standaard"

Joke van Ginkel

Telefonische acquisitie

joke@dekoteam.nl

"Het eerste contact leggen wat leidt tot een langdurige samenwerking, daar vind ik mijn passie voor mijn werk in"

Nardine Horsmeijer

Project manager

nardine@dekoteam.nl

"Waakzaam voor uw project met een persoonlijke touch"

Mandy Kraaijenvanger

Ontwerpster

mandy@dekoteam.nl

"Een goed ontwerp vergroot de herkenbaarheid en verbeterd de communicatie"

Eveline Landeweerd

Projectmanager

Eveline@dekoteam.nl

"Het mooiste aan mijn werk is ideeën realiteit te zien worden"

Sylvia Gilhuis-Usman

Telefonische Acquisitie

Sylvia@dekoteam.nl

"Wacht niet op het perfecte moment, maar pak het moment en maak het perfect"